Moduł Narożnik Wykończeniowy Półka do wykończenia bocznych, górnych ścian ustawionych modułów. Posiada dwie półki.
Moduł Narożnik Wykończeniowy Półka do wykończenia bocznych górnych ścian ustawionych modułów. Posiada dwie półki. Do zastosowania tylko w najwyższym rzędzie ustawionych modułów w połączeniu z modułem 0M11 który znajduje się pod spodem.
Moduł do połączenia z innymi produktami z systemowego warsztatu modułowego.
Wymiary: 15cm x 15cm x 10cm
Główne cechy:
- 2 x Półka
- Wykończenie bocznych górnych ścian ustawionych modułów.
Kolejne moduły łączymy magnesami, które znajdują się w zestawie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w każdej chwili możemy zmienić konfigurację warsztatu według własnych potrzeb.
W skład zestawu wchodzą idealnie spasowane elementy do złożenia wraz z dokładną instrukcją montażu. Do połączenia elementów potrzebny będzie klej do drewna.
Moduł nie zawiera akcesoriów, zdjęcia mają na celu pokazanie przykładowego wyposażenia.
OM09 - Moduł Gablota WIP
Moduł Gablota WIP z akrylową szybą do zabezpieczenia modeli przed kurzem i uszkodzeniami.
OMs07 - Moduł na Pędzle i Narzędzia
Moduł na Pędzle i Narzędzia posiada kilkadziesiąt otworów różnej średnicy na pędzle i narzędzia.
Modułowy Wieszak na Farby x 5
Jeśli nie masz wystarczająco dużo przestrzeni w miejscu pracy lub chcesz utrzymać idealny porządek ze swoimi farbami, zastosuj wieszak na farby z pięcioma półkami który możesz zamontować na ścianie.